SAMOOPALACZE

GET BRUSH TAN

Unikalna formuła Get Brush Tan zapewnia natychmiastową idealną opaleniznę i rozwija się do głębszej opalenizny w ciągu 6 godzin, 
dzięki unikalnej opatentowanej formule DHA, która dostosowuje się do własnych pigmentów. 
Ponadto, dzięki siedmiu naturalnym składnikom z ekstraktów z owoców, witamin i olejków eterycznych uzyskujesz przyjemny zapach.

jana-cosmetics-samoopalacz

Samoopalacz GET BRUSH TAN

Ta unikatowa formuła daje Ci natychmiastową, idealną opaleniznę, która rozwija się w głębszą opaleniznę w ciągu następnych 6 godzin. Dzięki unikalnej, opatentowanej formule DHA, opalenizna dostosowuje się do indywidualnego odcienia pigmentu. Dodatkowo otrzymujesz piękny zapach, a to dzięki 7 naturalnym składnikom zrobionym z owocowych i roślinnych ekstraktów, witaminom i wyciągom z olejków.

 

Butelka zawiera oryginalną formułę. Oryginalna formuła pasuje do wszystkich rodzajów skóry, bez względu na odcień pigmentu. 

 

Zarówno złote opakowanie jak i czarne są opakowaniami do ponownego uzupełnienia. Zestaw zawiera butelkę do ponownego napełnienia wraz z samoopalaczem +pędzel Kabuki

  • 50 ml oryginalnej formuły,

  • wolne od parabenów i formaldehydów,

  • nie testowane na zwierzętach,

  • pasuje do wszystkich rodzajów skóry.

Dobry efekt utrzymuje się przez 3 do 5 dni.

Złote i Czarne opakowanie zawiera oryginalną formułę.

Jak stosować samoopalacz GET BRUSH TAN ?

Przygotuj swoją skórę...

To najważniejszy krok! Jeśli masz przesuszoną lub szorstką skórę, nakładana opalenizna będzie nierównomierna. Zrób zatem peeling twarzy/ciała zwracając szczególną uwagę na kostki, nadgarstki, kolana i łokcie. Upewnij się także przed aplikacją, czy masz starannie wydepilowane nogi aby opalenizna/samoopalacz nakładał się równomiernie. Nawilż swoje ciało przed nałożeniem samoopalacza!

Przygotuj swój samoopalacz...

Zanim rozpoczniesz aplikację samoopalacza spryskaj pędzel letnią wodą dla lepszych rezultatów! Pędzel spryskaj formułą z niewielkiej odległości (około 5 cm) aby zapobiec jej rozpyleniu poza pędzlem. Rozprowadź formułę równomiernie i pozostaw do wyschnięcia przez około 3 do 5 minut.

Unikaj zamaczania całego pędzla bowiem może to doprowadzić do rozpuszczenia kleju i wypadania z niego włosia.

Czyszczenie pędzla Kabuki : spłucz włosie pod wodą, upewnij się, że woda nie zalewa rączki pędzla, ponieważ może to prowadzić do powolnego rozpuszczania kleju i wypadania włosów z pędzla. Delikatnie wmasuj w pędzel mydło. Po opłukaniu wyciśnij z pędzla delikatnie nadmiar wody, pozostaw do wyschnięcia kładąc pędzel na rozłożonym ręczniku.

Opalanie i utrzymywanie opalenizny jeszcze nigdy nie było tak łatwe.

Baw się dobrze!

Teraz jesteście gotowi na słońce